Intencje



INTENCJE MSZALNE   11 – 31 VIII 2019

NIEDZIELA   11 VIII

 

7.00

 

W intencji Dagmary i Stanisława Orawiec i córki (4 r. ślubu)

 

9.00

 

+ Jan i Kazimierz Rzepka 27 r. śm

 

11.00

 

+ Józef Chowaniec 28 r. śm

 

17.00

 

+ Andrzej Cudzich 5 r. śm

   

20.00

 

+ Jan Skupień – Zogroda

 

PONIEDZIAŁEK    12 VIII

 

6.30

 

+ Zdzisław Kociszewski (pogrzebowa)

 

18.00

 

+ Maria Chowaniec (pogrzebowa)

 

WTOREK   13 VIII

 

6.30

 

+ Janina Cieślikowska (pogrzebowa)

 

18.00

 

+ Maria Papież 6 r. śm

 

ŚRODA   14 VIII

 

6.30

 

+ Krzysztof Pradziad (pogrzebowa)

 

18.00

 

+ Antonina Pawlikowska 16 r. śm

 

CZWARTEK    15 VIII

 

7.00

 

+ Józef Łaś

   

9.00

 

+ Tadeusz Ciężczak 27 r. śm

   

11.00

 

+ Andrzej Chowaniec 17 r. śm

   

17.00

 

+ Jan Trebunia 15 r. śm

 

20.00

 

+ Anna Sowińska 16 r. śm

 

PIĄTEK    16 VIII

 

6.30

 

+ Jan Czernik 11 r. śm

 

18.00

 

++ Wypominanych                  

 

SOBOTA    17 VIII

 

6.30

 

+ Franciszek Stoch (pogrzebowa)

 

18.00

 

+ W intencji Janiny i Józefa Cudzich (50 r. ślubu)

 

INTENCJE MSZALNE   18 – 24 VIII 2019

NIEDZIELA   18 VIII

 

7.00

 

+ Stanisław Chramiec 31 r. śm

 

9.00

 

+ Władysław Leśniak 9 r. śm

 

11.00

 

+ Bronisław i Zofia Kowal

 

17.00

 

Za Parafian

   

20.00

 

+ Józef Chowaniec – Horwatek, Helena żona

 

PONIEDZIAŁEK   19 VIII

 

6.30

 

+ Jan Śmigielski 24 r. śm

 

18.00

 

+ Helena Dorula

 

WTOREK   20 VIII

 

6.30

 

+ Jan Łukaszczyk 19 r. śm

 

18.00

 

+ Jan Maziarz, Bronisława żona

 

ŚRODA   21 VIII

 

6.30

 

+ Stefania Bobak 48 r. śm

 

18.00

 

+ Maria Kita 23 r. śm

 

CZWARTEK   22 VIII

 

6.30

 

+ Józef Dziedzic (pogrzebowa)

 

18.00

 

+ Ludwina Polak 25 r. śm

 

PIĄTEK    23 VIII

 

6.30

 

+ Andrzej Papież 21 r. śm

 

18.00

 

+ Franciszek Czernik, Maria żona, diakon Władysław syn 24 r. śm

 

SOBOTA   24 VIII

 

6.30

 

+ Bronisław Papież 51 r. śm

 

18.00

 

+ Janina Remiasz 6 r. śm

 

INTENCJE MSZALNE   25 – 31 VIII 2019

NIEDZIELA   25 VIII

 

7.00

 

+ Andrzej Sieczka 1 r. śm

 

9.00

 

+ Józefa Czerwińska 11 r. śm

 

11.00

 

Chrzty – za Parafian

 

17.00

 

+ Stanisław Cudzich 25 r. śm

   

20.00

 

+ Krystyna Walkosz 20 r. śm

 

PONIEDZIAŁEK   26 VIII

 

6.30

 

+ Jan Galica – Dusa 2 r. śm

 

18.00

 

+ Helena Majer 4 r. śm

 

WTOREK   27 VIII

 

6.30

 

+ Jan Gąsienica, Ludwina żona

 

18.00

 

+ W intencji Anety i Jipa (5 r. ślubu)

 

ŚRODA   28 VIII

 

6.30

 

+ Tadeusz Szaflarski 5 r. śm

 

18.00

 

+ Stanisław Cudzich – Corny

 

CZWARTEK    29 VIII

 

6.30

 

1) + Wojciech Dziedzic, Maria żona

2) + Dominika Krupa (pogrzebowa)

 

18.00

 

+ Stanisław Papież 3 r. śm

 

PIĄTEK   30 VIII

 

6.30

 

+ Janina Bachleda

 

18.00

 

+ Czesława Lańda 40 r. śm

 

SOBOTA   31 VIII

 

6.30

 

+ Andrzej Skupień (pogrzebowa)

 

18.00

 

+ Anna Grela 10 r. śm