Przeżywamy największe święta w roku liturgicznym-Zmartwychwstanie naszego Pana Jezusa Chrystusa. Wszystkim parafianom i gościom życzymy radości paschalnej i ufności w Boże Miłosierdzie..  O 15.00 Msza Święta na cmentarzu.

Dziś czytamy list rektora UPJP . Składka przeznaczona na Uniwersytet Papieski.

Codziennie po Mszy świętej wieczornej nowenna przed Świętem Bożego Miłosierdzia.

W środę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Świętej wieczornej.

I czwartek miesiąca. O godz. 17.00 Godzina Święta.

Spotkanie kandydatów do rady duszpasterskiej w czwartek po Mszy Świętej wieczornej.

I piątekm miesiąca. Spowiedź od 6.00 do 7.00 oraz od 17.00 do 18.00.

W sobotę pielgrzymka z nauczycielami z Białego Dunajca do Krakowa na Wawel.

W przyszłą niedzielę, czyli Bożego Miłosierdzia zapraszamy do kościoła na uroczystą koronkę o 15.00. Natomiast na godz. 17.00 zapraszamy dzieci z klas 3 wraz z rodzicami, które otrzymają modlitewniki. Po Mszy Świętej spotkanie z rodzicami.

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego odpust w naszej kaplicy w Białym Dunajcu. Uroczysta Msza Święta o 9.00.

Za tydzień w niedzielę zbiórka  do puszek przy kościele sztandar na nowy sztandar Związku Podhalan i Zespołu Regle.

We wtorek pogrzeb naszego rodaka ks. Leopolda Witka. Msza Święta o godz. 15.00.