W ramach przygotowań do odpustu parafialnego dziś kazania głosi ksiądz Sławomir — wikariusz z archikatedry Warszawskiej.

W poniedziałek 22 lipca Uroczystość Odpustowa ku czci św. Marii Magdaleny. Msze Święte o 7, 9, 11, 17, 20 i o 8 rano w kaplicy w Białym Dunajcu. Kazania głosi ksiądz Dariusz Chrostowski, dyrektor Centrum Dialogu w Auschwitz. Sumę odpustową poprowadzi Jego Ekscelencja biskup Roman Pindel — biskup Bielsko-Żywiecki, wcześniej rektor seminarium krakowskiego.

W przyszłym tygodniu po Mszy świętej o 9 kiermasz ciast przygotowany przez rodziców ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Białym Dunajcu. Dochód przeznaczony na fototapetę do szkoły.

Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Stanisława Szaflarskiego. Dobry Jezu, a nasz Panie...