Przeżywamy rekolekcje parafialne.Prowadzi je ks. Prof. Franciszek Longchamps de Berier.  Dziś podczas każdej Mszy Świętej nauka rekolekcyjna. Dziś rozpoczynamy nowennę przed uroczystością św. Józefa. Zapraszamy codziennie do udziału w nowennie do świętego Józefa podczas Mszy Świętej rannej i wieczornej. 

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy wybory do rady duszpasterskiej. Prosimy, aby każdy dorosły parafianin wytypował jednego kandydata do rady duszpasterskiej. Kandydat powinien być pełnoletni, praktykujący katolik,zaangażowany w życie kościoła, aby godnie reprezentował naszą parafię.  Rada duszpasterska jest głosem doradczym księdza proboszcza. Za tydzień po Mszach Świętych ministranci przy wyjściu z kościoła będą odbierać karty z kandydatami do rady duszpasterskiej. 

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w okresie Wielkiego Postu w dni powszednie od 20.00 - 21.00.

Nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek o godzinie 7.00, 17.00, 18.30 oraz w niedzielę po Mszy o 11.00. Za tydzień drogę krzyżową poprowadzą rodziny z Białego Dunajca.

W piątek o 16.15 spotkanie z kandydatami na ministrantów.

Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 16.00.

Droga krzyżowa 22.marca o 20.00 ulicą Miłośników Podhala. 

Chorych odwiedzimy 23.marca przed Niedzielą Palmową.

Zapraszamy na pielgrzymkę do Rzymu w dniach od 15 do 22.września.

Dziś przed kościołem  kiermasz domowych ciastek i świątecznych stroików-przygotowanych przez uczniów z koła misyjnego ze SP w Suchem, ich rodziców, pod patronatem sióstr Michalitek. Zebrane ofiary zostaną przekazane dla ubogich dzieci w krajach misyjnych.

W dniach 17-20 marca będziemy przeżywać rekolekcje dla dzieci i młodzieży.  Poprowadzi je ks. mgr Adam Wandzel.

W dniu 25.02 na Mszach Świętych na pogorzelców z Murzasichla zebrano 11 874,60 zł i 5 euro. Bóg zapłać. 

W sobotę spotkanie katechetyczne o godz. 14.00.

Dyrektor i nauczuciele SP w Suchem serdecznie zapraszają na dzień otwarty szkoły w najbliższy poniedziałek. Lekcje otwarte będą trwać od godz. 8.15 do 14.30. Natomiast warsztaty przewidziane dla dzieci i rodziców będą trwać od godz. 15.30 do 17.30.  Jednocześnie przypominamy, że trwa rekrutacja do odziału przedszkolnego, czyli klas 0 oraz klasy 1. 

Dyrektor SP w Suchem zaprasza uczniów i absolwentów  na próby tańca i śpiewu góralskiego, które odbywać się będą w każdą środę na sali gimnastycznej od godz. 15.30. W najbliższą środę spotkanie organizacyjne. Celem prób tańca i śpiewu góralskiego jest przygotowanie spektaklu o Antoninie Tatar autorstwa siostry Zofii Leśniak zatytułowanego Oddała serce dzieciom. Próby prowadzić będą instruktorzy Związku Podhalan Oddziału w Suchem. 

W zakrystii po Mszy Świętej można nabyć baranki z cukru na stół wielkanocny.

14 kwietnia będzie poświęcenie organów. Spodziewamy się wizyty naszego Metropolity Abpa Marka Jędraszewskiego. 

Z naszj wspolnoty parafialnej pożegnaliśmy  śp. Stanisława Franosza i Helenę Bryniarską. Wieczny odpoczynek....