Dziś po Mszy Świętej o godz. 17.00 spotkanie pielgrzymów udających sie we wrześniu do Rzymu.

Dziś Msza Święta o godz. 11.00 w oprawie góralskiej prowadzona przez Związek Podchalan oddział Suche. Za tydzień w niedzielę o oprawę góralską zatroszczy się Zwiążek Podchalan oddział Biały Dunajec.

26 czerwca w środę o godz. 19.00 spotkanie z Radą Duszpasterską.

W sobotę Uroczystość Świętych  Apostołów Piotra i Pawła. Msze Świętę w naszym kościele o 7.00, 9.00, 17.00 i 20.00. W kaplicy w Białym Dunajcu o godz. 8.00

10 lipca wyjazd dzieci i młodzieży do Energylandii.  Wyjazd o 7.00. Zapisy po Mszach w zakrystii.

Za tydzień 30 czerwca Mszę Świętą Prymicyjną odprawi ks. Rafał Rebisz, który niedawno odprawiał u nas swoje rekolekcje przed święceniami.

Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Tadeusza Stachoń. Dobry Jezu a nasz Panie...