Dziś kiermasz ciast przed kościołem prowadzony przez scholę "Serduszka".

W miniony piątek przedstawiciele naszej parafi i szkół uczestniczyli we Mszy Świętej w intencji ofiar II Wojny Światowej w Harmężach, gdzie znajduje się oryginalna figurka  wyrzeźbiona przez braci Kupców w obozie koncentracyjnym Auschwitz.

Spowiedź przed zakończeniem roku szkolnego w środę od godz. 17.00

Msze Święte na zakończenie roku szkolnego:

• W czwartek dla klas 8 ze Szkoły w Poroninie i Suchem w kościele o godz. 9.00
  • W czwartek  dla  klasy 8 ze Szkoły w Białym Dunajcu  w kaplicy o godz. 10.00
  • W piątek Szkoła w Poroninie i Suchem w kościele o godz. 8.00
  • W piątek Szkoła w Białym Dunajcu w kaplicy o godz. 9.00

19 czerwca w środę po Mszy Świętej o godz. 18.00 spotkanie prezesów Związków Podhalan Poronin, Biały Dunajec i Suche.

23 czerwca w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 17.00 spotkanie pielgrzymów udających się do Włoch we wrześniu.

26 czerwca w środę po Mszy Świętej o godz. 18.00 spotkanie Rady Duszpasterskiej.

Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp.  Michała Chowańca oraz śp. Antoninę Tylka. Dobry Jezu a nasz Panie..