Dziś w naszej parafii o 11.00 prymicje ks. Rafała Rebisza, który odprawiał swoje rekolekcje przed święceniami w Poroninie. Po każdej Mszy błogosławieństwo prymicyjne.

Msza Święta o 11.00 w oprawie góralskiej przygotowana przez Związek Podhalan o. Biały Dunajec. Za tydzień Msza w oprawie góralskiej o 9.00. Prosimy Związek Podhalan o. Poronin o uświetnienie uroczystości.

7.lipca w niedzielę o 11.00 Msza Święta na naszym cmentarzu.

W przyszłą niedzielę będziemy gościć redakcję Homo Dei z Krakowa - Niedziela dobrej książki. Po każdej Mszy przy kościele kiermasz książki katolickiej.

W środę o 18.00 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a potem Msza Święta z homilią.

W pierwszy czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 17.00 - 18.00. Godzinę Świętą ofiarujemy o świętość życia dla kapłanów i o nowe powołania do służby Bożej w kościele.W tym dniu kancelaria czynna od 16.00 - 17.00.

Spowiedź św. z okazji pierwszego piątku od 6.00 - 6.30 oraz od 17.00 - 18.00. Msza Święta o NSPJ o 6.30, 18.00 oraz w kaplicy w Białym Dunajcu o 8.00.

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w sobotę po Mszy o 6.30.

Wyjazd dzieci i młodzieży do parku zabaw Energielandii 10.lipca o 7.00, a powrót ok. 21.00. Są jeszcze wolne miejsca w drugim autokarze. Zapisy po Mszy lub w kancelarii.

Pielgrzymka do Harmęży i Auschwitz odbędzie się 13.lipca w sobotę. Wyjazd z parkingu przy kościele o 7.00, a powrót ok.20.00. Zapisy w zakrystii po Mszy lub w kancelarii.

Informujemy, że jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Rzymu w dniach od 15 - 22.września br. Zapisy również po Mszy w zakrystii.

Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Stanisławę Markowską. Dobry Jezu, a nasz Panie daj Jej wieczne spoczywanie.