• Dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Białym Dunajcu wraz z opiekunami dziękują za złożone ofiary w ramach akcji Pól nadziei w wysokości 3 676 zł. 100 euro i 20 $. Bóg zapłać.

• W poniedziałek o 19.00 Krąg biblijny

• Za tydzień w niedzielę kwesta do puszek po Mszach Świętych na naszą Służbę Liturgiczną oraz Ruch Światło- Życie.

• I piątek miesiąca. Spowiedź od 6.00-do 7.00 oraz od 16.00 do 18.00.

• W przyszłą niedzielę z okazji wspomnienia patrona pszczelarzy św. Ambrożego, będzie można nabyć miód po Mszach Św. od pszczelarza.

• 03 grudnia na Mszy Świętej o godz. 11.30 w Szaflarach zostanie ukoronowana koronami biskupimi figura Madonny Szaflarskiej.

• W naszym kościele wymienione zostały filtry powietrza w instalacji ogrzewania, chemiczne czyszczenie sekcji nagrzewnicy i chłodnicy powietrza oraz wymiana sterownika instalacji ogrzewania kościoła.

Koszt tych prac 5 tys. zł

• Do chorych udamy się przed świętami w sobotę 23 grudnia 2023 r. od godz. 8.00. Chorych można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.

• Dostępne są kalendarze parafialne. Koszt 5zł.

• Zachęcamy do nabycia gazetki „ Trwajcie w miłości”. Zwłaszcza warto przeczytać artykuł o doktor Wandzie Półtawskiej, obrończyni życia ludzkiego. Koszt 8 zł.

• Zarząd Spółki Leśnej Suche informuje o walnym zebraniu sprawozdawczym, które odbędzie się w remizie OSP Suche 29.11 o godz. 19.00.

• W Wojewódzkim Konkursie „ Święci Podhala, Spisza i Orawy” z naszej parafii laureatami zostali: w konkursie plastycznym; Piotr Dziedzic kl.3a SP Poronin, Franciszek Dziubas kl.2b SP Poronin, Dominika Pająk kl.1 SP Suche. Konkurs wiedzy o św. Stanisławie Kostce i św. Wojciechu; Katarzyna Chowaniec kl.8 SP Suche i Magdalena Strączek kl.8 SP Suche. Gratulujemy.

• Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Antonina Jędrol. Wieczny odpoczywanie, racz jej dać Panie...